Domácí Ostatní Procamping

Karavany SUBLIM poprvé v prodeji mimo Francii. Přijďte si SUBLIM prohlédnout na veletrh Caravaning Brno

27.10.2015
bvv-V3

Vůbec poprvé se mimo francouzský trh představí jedinečné karavany francouzské značky SUBLIM. Čeští fanoušci karavaningu tak budou mít možnost – jako první po svých francouzských kolezích – pyšnit se na cestách karavanem této francouzské značky pro náročné. V rámci své divize PROCAMPING představí v Česku karavany Sublim, stejně jako karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger společnost Auto Kora top s.r.o. Zcela poprvé se tak stane na veletrhu Caravaning Brno 2015. Přijďte si prohlédnout svůj budoucí život na cestách. Zveme vás do našeho stánku, k čemuž vám rádi exkluzivně zajistíme vstup na veletrh.

SUBLIM: Francouzská elegance a špičková kvalita poprvé v Česku

Značka SUBLIM klade důraz na funkčnost a moderní technologie. Obytné přívěsy této francouzské značky jsou synonymem luxusního, praktického a plnohodnotného vybavení pro život na cestách.

Luxusní karavany pro náročné budou k vidění na veletrhu Caravaning Brno od 5. do 8. listopadu 2015.

PROCAMPING.CZ najdete v pavilonu P ve stánku č. 009.

Procamping.cz: Vše pro život na cestách

Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku.

Procamping.cz uvede Sublim i karavany Sterckeman a obytné vozy Challenger

Dodavatelem karavanů Sublim do České republiky a na Slovensko a oficiálním distributorem je společnost Auto Kora top s.r.o., Valašské Meziříčí, která je výhradním dodavatelem karavanů Sublim v České republice a na Slovensku. Společnost v rámci své divize PROCAMPING.CZ rozšířila v sezóně 2015/2016 svou nabídku o širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy, vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano. Na stánku své divize PROCAMPING.cz proto představí mimo jiné i obytné vozy Challenger a karavany Sterckeman. Společnost Auto Kora top je významným dealerem vozů Ford. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost rovněž dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford.

Přijďte si prohlédnout karavany značky SUBLIM, STERCKEMAN i obytné vozy CHALLENGER v pavilonu P, na stánku č. 009 a zažijte kouzlo jejich interiéru.

Domluvte si prohlídku našich karavanů na veletrhu Caravaning Brno 2015

Máte zájem o vstup na veletrh Caravaning Brno 2015? Domluvme si spolu schůzku, přijďte si do našeho veletržního stánku prohlédnout karavany Sublim, Sterckeman nebo obytné vozy Challenger. Rádi vám k tomu účelu zajistíme exkluzivní volný vstup na veletrh Caravaning Brno. Kontaktujte nás ještě dnes.

 Chci dostávat novinky z Procamping.cz